| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ceny bytů vzrostly za poslední léta šíleně. V roce 2007 stál v naší lokalitě 3+1 2,3 mil., teď stejný byt 6 mil. Pronájem takového bytu je tu běžně za 18 tis. měsíčně vč. poplatků.
Měli jsme kliku, že jsme to kdysi stihli koupit, a to už tenkrát nám přišla cena hrozně vysoká.
Co bude jednou s našimi dětmi, pokud po prarodičích nezdědí nemovitosti, mě docela děsí. Už teď jim říkám, ať se učí jazyky a do budoucna něco dobře uplatnitelného, aby mohli vyjet za hranice a tam si vydělat na základ na bydlení tady.
A sama sobě nadávám, proč jsem kdysi za hranice nevyjela, nenašetřila si a včas nekoupila sama ještě zasvobodna byt, abych ho pak mohla pronajímat a z pronájmu platit další hypotéku. Bývalá kolegyně z bývalé práce začínala před cca 17 lety s garsonkou po babičce, brala si (pravděpodobně 100%, tenkrát to ještě šlo) hypotéky na byty a ty pak pronajímala. Dneska má řadu bytů a je za vodou. To je stejný jako s Pištou Hufnáglem - holt jsem to prokaučovala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.