| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Stejne tak o "nemluveni" (co tady par nicku uvadi) s kamaradkou, ktera by mi to rekla; od toho prece kamaradi jsou, abych se od nich dovedela pravdu, ne??!
Kdyby mlcela a nechala me byt za nevedomou blbku dal - pak prestala byt moje kamaradka!"

Saamajno, kdyby to byla kamarádka, tak jde za nevěrníkem a ne za podváděným... osobně bych takhle "nevarovala" ani vlastní sestru, ani kamarádku... max kdybych chtěla někoho ranit (a zas taková mrcha nebývám)... umím si představit, že by mi kamarádka začala vykládat, jak si plánuje s chlapem budoucnost, jak se s ním chystá otěhotnět, jak se chystá pálit mosty, jak se chystá zadlužit, odstěhovat, prostě vložit do něj budoucnost a spálit minulost, pak bych ji asi opatrně varovala, ať to promyslí a možná i naznačila, že se třeba nesou nějaké klepy, že má zvážit co dál, ale za jiných (nedramatických) okolností bych určitě proaktivně nešla oznamovat...
život je totiž sakra barevnej a taky se může stát, že podváděná moc dobře ví, jen se prostě rozhodla neřešit a proč ji v tom koupat a nutit k akci o kterou nestojí? je to za mne na úrovni "a co mimčo? už jste svoji dost dlouho a furt nic?"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.