| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je teda pěkně blbý čtení. Taky nic lepšího nemám. Nezvládám. Dneska mám depku jako kráva, že jsem neschopná najít servis, kde mi opraví pitomé světlo, banální věc, nejde, že mě (i mamku) otec furt poučuje a ponižuje a že mamka každou pomoc odmítá. Čím víc něco nabízím, tím víc se přimyká k němu a on nám to oběma dává sežrat. Byl takový vždycky, s věkem násobně horší a k tomu to stáří, teda nevím, teď mu bude 70, to asi ještě není to "stáří", je furt soběstačný, orientovaný, s přehledem, ale nevidí, že v deseti minutách mi už potřetí dává přednášku o respirátorech, co si kde načetl, stejná slova, fráze, celé znova, totéž jakékoliv jiné téma, dnes výživné "co ti lidi furt nakupujou".

Sestra nic, ta je "cizí", schovaná ve své rodině, bez zájmu, iniciativy. Jednou za měsíc přijede na kávičku, spapá bábovku, půl hodinky povídá o práci a děckách a pak si zas fičí po svojemu.

Mě docela děsí, jak jde dolů mamka, s covidem hodně psychicky a teď dost zhoršení cukrovky, cholesterolu, hybnosti nohou, na několika posledních výletech nám spadla, prý špatně šlápla, před třemi týdny spadla ve vaně, má zlomenou pažní kost.. ani nemůžu psát dál.. ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.