| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My máme na rd plech Satjam už 15 let a pořád dobrý, má to dlouhou záruku. Narozdl od susedů,kteří mají tašky a jak je velký vítr, tak si stěžují,že ty přitom děsně rachotí anebo v horším případě rovnou odpadávají,musí přijet firma a spravovat.

Takže za mě je plech top volba.

A ano, mám radost z nových nákladnějších investc, když se podaří,jako třeba nové auto, ale vždy jen chvíli, a pak to člověk samozřejmě začne brát jako samozřeejmou sooučást života.

Ted jsme se těsili na novou podlahu v obývákokuchyni, vybrala jsem ne vůbec levnou - plovoucí z CERAMINu, zcela přírodní materiál bez ftalátů a lepidel, dali jsme zálohu 28 táců podlahářovi a ten chytl covid.Už je snad z toho venku,ale je prý furt ještě slaby a zadýchává se,takže ho ještě necháváme v klidu, navíc na podlahu se čeká minim.3 týdny - dod.lhůta,což taky ještě nedodali, takže nakonec nevím z čeho se budem radovat víc - jestli z toh,že to vůbec dobře dopadlo nebo jestli z podlhay samotné~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.