| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemám dyslektika, má jednoho Aspergera se sníženou pozorností (8.tř) a jednoho úzkostného Aspergera s dyspraktickými rysy a poruchou pozornosti (4.tř).
Zvládají jen díky tomu, že jsem pořád v pozoru a kontroluju, připomínám, mladšího uklidňuju a tulím. Furt. Vlastní práce úplně v haj.lu ~n~
Chtěla jsem zakládat téma, co dělám blbě a jestli mám fakt obětovat svou profesi (osvč+tvůrčí), kterou možná úplně pohřbím, nebo jestli obětovat vzdělání děcek. Jsem bezradná. Furt si říkám "ještě pár týdnů to zvládnem, zakázy nějak polepím, omluvím se a půjde to, doženu to hned jak začne škola", jenže už jsou doma dalšího čtvrt roku a konce nevidět... ~a~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.