| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chudak pes, urcite mel taky dilema.
Na jedny strane obyvatel z jeho domacnosti, na druhe loveckej instinkt, co s temahle zviratama clouma statisice let.
Meli jsme, tak pul roku zpet, podobnej pripad.
SKORO se nam stalo to samy.
Mame 4 poustni mysaky v terariu a 2 kocoury, pres den gaucaky a postelaky, dcera toho jednoho furt oblika jako panenku, zdobi sperkama, kloboukama, foti...
Ale v noci jsou to venkovni lovci.
Dcera jednou vecer nechala dvirka teraria nedovreny a jeden mysak se sel zblizka podivat na to velky zvire, co se s nima "pres sklo" uz leta "mazli" a hraje si.
Ja u televize slysela divny zvuky, tak jsem vystartovala se podivat - no a kocour si mysaka odnasel v tlame pryc smerem pod stul.
Tu honicku ja versus kocour bych ti prala videt.
Nakonec mysaka pustil, toho jsem sokovanyho chnapla a strcila zpet.
Viditelny zraneni nemel, jen mel divne zformovany telo.
Mysak si sedl do nejzadnejsiho kouta a tam se chvel a jinak nehybal dva dny.
1000x jsem se byla na nej kouknout, cekala, ze neprezije.
Prezil, je zdravej.
Ale uz si s kocourama zadnej z tech mysaku pres sklo nehraje.

Tvyho pejska mi je fakt lito, on urcite citi, ze ho ted nemas rada.
Ale on fakt za nic nemuze.
~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.