| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sedla bych s mamkou a řekla bych, že tedy pomalu asi začneme plánovat přesun k nám do bytu tj. do toho jednoho pokoje (klobouk dolů) a že bych potřebovala vědět, jak si to představuje např. jak vaření? jak praní? jak úklid? nákupy?
Vyslechla bych, doladili bychom její a moje představy a pak bych řekla, že já mám také svoje představy a ty bych řekla, jedna z nich by byla, že vím, že nemá ta zvířata ráda, ale že musí počítat s tím, že v bytě budou a pokud je to pro ní nepřekonatelný problém, tak není momentálně přesun možný. Leda až tedy zvířata sejdou věkem (nemocí).
Jinak čistě soudím dle příspěvku zakladatelky, ale pokud matka odjíždí z víkendového pobytu v sobotu, protože už nesnese být v bytě se zvířaty, tak bych rozhodně společné soužití neplánovala. Jsou možnosti různých terénních služeb, i kombinace více druhů (úklid, nákup, praní, sestřičky atp.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.