| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ranko, naprosto s tebou souhlasím, taky to vnímám tak, že v domácnosti se může o ledačems diskutovat, ale je tam jeden a ten má poslední slovo.

Matka jedlé houby bude asi dost nesnesitelná a soužití fungovat nebude. Bylo by dobře kdy by k tomu sama dospěla. Jak se tu psalo-nabidnout soužití na zkoušku a pak říct, vidíš, že to nefunguje. A navrhovat ta řešení, co se tu psala.

Na druhou stranu-
Představují si, jak onemocnim, ubývají mi síly, nejsem schopná se o sebe postarat. A musím se přestěhovat k rodině dítěte. Celý život jsem byla schopna se o všechno a všechny postarat. A teď nedojdu ani na wc bez pomoci a nepamatuju si, jestli už jsem četla tu knížku. A protože se mi třesou ruce,.zmáčknu něco na ovladači tv a skáče mi tam bůh ví co a já musím.furt někomu říkat o pomoc. Furt dokola o to samý. Můj pokoj je zarizeny podle mych představ ale ostatní prostory sdílíme. A když si sedáme k jídlu, místo abychom byli jednou denně spolu, si někdo čte časopis nebo kouká do mobilu. A když se doplouzim do kuchyně, smrdi tam zaschlé nadobí, protoze ho někdo zapomněl dat umyt. A staci kdyz dojdu do kuchyně a zpatky a mam ponozky plny chlupů z kocky. A na záchodě se věcně na zemi vali rulicky od wc. A když už si společně sejdeme v obýváku, necítím.se tam dobře, protože je tam vše bílé a kovové a připadám si tam jako v nemocnici, kde jsem celý život pracovala a kde asi jednou skončím. Ale nic z toho, co mi vadí, já neovlivnim protože to není moje domacnost a já k to.u nemůžu mít žádné výhrady.

~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.