| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlko, podobný zážitek z dovolené mám taky. Jeli jsme takhle v mé dospělosti společně pouze jednou a dopadlo to podobně. A to si myslím, že moje mamka mi až tolik do života nemluví, ale je tam prostě ta tendence to dítě pořád nějak směrovat. Oni to možná nemyslí špatně, ale nemůžou se oprostit od té rodičovské role s vychováváním.

Já teď přemýšlím, jak docílit, aby člověk nebyl od svých dětí vnímán podobně. Upřímně, když vejdu k synovi do pokoje, tak mám taky tendenci říct, posbírej si to prádlo ze země, utři si ten ulepený stůl, ty ses ještě neučesal, co ty rozházené sešity. A tohle je vlastně ta buzerace rodičů, kdy si ty děti řeknou, že s nimi není k vydržení a nedá se s nimi žít. A pak jednou to svým dětem dělají taky. A těm rodičům to vydrží do dospělosti dětí a dělají to pořád.

Možná je někdo od přírody vyloženě zlý. Ale tady mám obavu, že je to prostě ta rodičovská role, které se ta rodičovská strana nedokáže zbavit a dospělým dětem to vadí.

Jak to tady čtu, tak mi připadá, že to společné soužití na stáří není možné, pokud se nejedná o samostatný byt pro toho seniora.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.