| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdo se chce furt koukat na upíry ? A ještě k tomu ve dne. Mě , jakožto okolí, obtěžuje koukat se na věci, na který se koukat nechci. Což se mi občas děje a buď si zvyknu nebo mě to obtěžuje. Sama si pokládám otázku, co bych si říkala na to, kdyby mi kolem baráku chodili upíři. Člověk se koukne z okna a tam ..upír. To prostě nechceš. Okolí se na magory kouká nerado. Navíc si na ně zvyká velmi těžko, někdy nikdy. Žádná máma nechce mít dítě, na který se lidi neradi koukaj. Někdy není zbytí (zdravotní postižení), ale převlíkat se za upíra je prostě cvokárna a každý mámě by bylo stydno, kdyby se jí z dítěte stal upír. Kdybyste si mohly vybrat zda upíra či neupíra, co byste si vybraly ?
Já doma nosím vytahaný tepláky a nenosím podprdu. Ale když mi přijede matka, tepláky odložím, podprdu přiložím. Aby nám nebylo stydno oběma. Ale mohla bych taky být teoretická rodinkářská borkyně, co má jakékoli okolí vždy na háku. Což nejsem, jsem totiž vocaď pocaď.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.