| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

77krásko,

rozhodně jsem nepsala do 40 let. Psala jsem o vš, maximálně. Pokud někdo jde po sš pracovat, tak to taky může přispět k tomu, že rychlejí dospěje.

Takže za mě bydlení u rodičů po doby školy OK, pak tak maximálně rok než se zorientuje v práci a bydlení. (hledat třeba oboje najednou je dost náročný).

A už vůbec nic jsem nepsala o vodění za ručičku. Psala jsem o tom, s dítětem si povídat. Moje děti třeba nikdy nepřijdou včas, když mají nějaký problém nebo potřebujou pomoct. Ale vyplyne to, když si spolu jen tak povídáme, tak najednou na něco narazíme a ukáže se to. Třeba dítě si začalo hledat brigády. Vůbec mi o tom neřeklo. ale potom jsme se bavili o různých aplikacích a z něj vypadlo, že má nějakou aplikaci na inzerce práce. Tak jsme se začali bavit o tom, co by tak chtělo a já mu k tomu dala nějaký praktický rady.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.