| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mít rodinu a děti jsem vždycky chtěla a vlastně veškeré mé životní obavy se týkaly toho, že by se to nemělo splnit (tj., že mě nebude chtít žádný chlap nebo že se nepodaří dítě). Ale ten konkrétní provoz kolem toho, jsem si asi nijak nepředstavovala. Tak nějak asi jsem podvědomě vycházela z toho, jak to bylo u nás, když jsem byla malá, potom měla o děti o dost dřív než já moje sestra ... Neměla jsem asi žádné velké iluze, ale ani obavy, brala jsem to tak, že mít rodinu a děti je normální a nějak se to zvládne. A zvládlo, resp. zatím zvládá, děti jsou naštěstí zdravé a bez nějakých extra potíží. Samozřejmě, když byly malé, bylo to náročnější, hlavně období od synova roku do tří, kdy strašně brzy ráno vstával (obvykle kolem 5.30, ale taky třeba ve 4.50), ale byla jsem s nimi doma (7 let a byla jsem ráda, že nemusím současně honit práci), tak jsem se vždycky nějak dospala. Mezi dětma máme rozdíl 3 let, starší syn už byl při narození dcery poměrně samostatný a chodil tedy už i do školky. Ve stejné době bylo na RD i dost kamarádek, mohly jsme se navštěvovat a tak. Vzpomínám na to ráda, ale na druhou stranu i to, jak jsou děti čím dál starší a samostatnější je super.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.