| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

rodila jsem dceru v necelých 24 ještě na VŠ a všichni se mnou jednali jako se zbouchnutou šestnáctkou, jedinou výjimkou byla moje gynekoložka, která mě jako mladou maminku pochválila, ale porodnice byla hrůza - to nemůžu zapomenout dodnes

dodnes se také potýkám s věcmi typu "bude to podle mě" - hodně mi vadí, že jsou v životě dětí opravdu situace, kdy pomůže jen hrozba nebo trest, americký styl liberální výchovy ala vše lze vysvětlit nefunguje a já nechápu proč
taky, že některé věci nelze "předělat" i když všude říkají a píšou, že je to na tobě - u nás je touto kapitolou třeba spaní dětí, neumím to ~d~ kdyby mi někdo jako bezdětné řekl, že budu mnohdy nevyspalá kvůli školním dětem klepala bych si na čelo ~8~

zmiňované přístupy babiček a dědečků resp. širší rodiny - teď už je to vzhledem k věku dcer za mnou, ale přiznávám, že určitá zášť vůči babičkám jež samotné měly děti o prázdninách 2 měsíce u babičky jsem určitou dobu měla, považovala jsem za normální nebo klidně řeknu samozřejmou určitou rodinnou pospolitost

miminka jsem měla moc ráda, nejhorší věk je podle mě od 4 do 7 a myslím, že se mě také nebudou týkat nářky typu "jak ráda bych, aby mi chodily do postele, nebo stýská se mi po čtení pohádek"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.