| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hmm, je to těžký, sama občas plavu. Naše holky se se školou popraly víceméně samy, nejlíp se učí nový věci za pochodu, takže jsme jim pomáhali jen krátce ze začátku, hlavně té mladší nějaké tech. věci, starší skoro vůbec a od té doby školu až na výjimky neřeším, je to jejich boj a když chtějí mít hezké známky, musí se o ně zasloužit.
Morálka jim samozřejmě taky klesla, nic se jim nechce dělat, musíme je nutit, hl. starší by klidně nevylezla z pokoje, nebýt hladu ~t~
Věci všude a nádobí - to nejsou naschvály, to je prostě povaha, taky musím upomínat furt dokola, že si po sobě mají uklidit. Řeším jen spol. prostory, v jejich pokojích je mi to jedno, když jim nevadí bordel, opět, jejich boj. Vědí, že mi binec obecně vadí, ale každý den se prostě odmítám tím zabývat.
Vymáchat je chceš nechat v čem? Klidně se běž projít, ale to pro ně nebude žádný trest, proč taky? Doporučuju vypustit tuhle vztahovačnost.
Snažím se občas rozumně promlouvat, krásně se na všem domluvíme, ale realizace pak pokulhává. Takže já se uklidním tak, že když mne už všichni se.ou moc, dám volný průchod emocím, seřvu je na tři doby, což zabere pár minut, pak je půl hodiny uražené ticho a pak je zase chvíli klid a šlapou brázdu ~t~ Jako ideální to rozhodně není, ale nemůžu to v sobě dusit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.