| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Davno jsem vzdala snahu predelat sama sebe, ale naucila jsem se byt jakz takz s pokojena s tim, kdo jsem."

Len, ano, to je klíč ke spokojenosti. Jenže ty jsi také něco dokázala a teď si můžeš v podstatě říct, že dál už tě jít neláká....tedy ne za každou cenu. Průser ale je, když se na to vykašle mladý člověk, který si jen vsugeruje, že na něco nemá. Pro mě byl motor překonání nějaké překážky. Když vidím syna své známé, který je podobný tomu, co tu popisoval Libik, je mi to neskutečně líto. Schopný, chytrý, vtipný kluk. Ale lenost a utvrzování se o svých "limitech" i od rodičů (kteří ho prostě chtějí mít doma), ho v podstatě invalidizovala. Vzhledem k obezitě mu kromě zdravotních problémů hrozí i trvalá osamělost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.