| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jím především syrové ovoce a zeleninu a ořechy, takže kdybych měla jednu porci velikosti spojených rukou, asi budu mít vytrvale hlad. Jím hodně, velké porce, a když si počítám kalorie, kvůli rodině, tak i více, než bych měla, ale štíhlá jsem.
Snídani zpravidla vynechávám, nebo ji mám posunutu na 10h či dobu oběda, je to nějaký ovoce, třeba 4 pomeranče veliký + špnát, datle (nepočítám to), odpoledne opět nějaký ovoce - dvě manga, mražený banány 2-3ks, mražený borůvky, maliny ... to proto, že čerstý je málokdy, 4-6 jablek (různě, co je), ne vše dohromady ~t~
Večer pak buď ovoce - kupuji si různé sušené chleby, s hořčicí, nebo klidně dva kokosový ořechy, nebo salát s avokádem a zeleninou - okurka, rajčata ...
Mám ráda někdy ovocný šťávy - takže třeba řapíkatý celer + pomeranče, nebo jen samotný ovoce, nebo okurka s ovocem ... různě.
Večer jím o dost více, po večeři tak 100g semínek, ořechů ... jak kdy. Někdy taky ne, někdy si dám veganskou zmrzlinu, podle toho, na co mám chuť.
Sportuju teď méně, ale tak 4-5x týdně joga, spíše ale její rychlejší forma, chodit teď chodím velmi málo. A je mi skoro 50 ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.