| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem.

To, co v červnu obvykle funguje setrvačností, teď ani nestihlo nastartovat.

Každé pondělí ráno mě vyšťaví testování kázeňsky náročné třídy. Mám u nich první hodinu, takže je to na mně. Většina v pohodě, ale dva přijdou dřív, i když se nemusí testovat, a otravují, další má potřebu se předvádět, takže pořád jak kafemlýnek opakuje, proč tohle a proč tamto a že....je to strašně vyčerpávající. Dva přijdou pozdě, protože zapomněli, zaspali, nechtělo se jim...tak se nám to stejně kvůli nim protáhne do hodiny, přičemž nejde to nějak nakombinovat s výukou, protože mám jen jedny ruce a ty jsou po dobu testování uvězněny v rukavicích a zaměstnány pytlem na odpadky. Navíc tak začínám vlastně o hodinu dříve, což je pro mě kalamita za všech okolností, natož takhle ~d~.

No a pak už se to veze celý týden.

Samozřejmě opakujeme, ale nemůžu kvůli pár jedincům, co na to pekli celou distančku, dokola opakovat, to se pak zbytek nudí. Navíc i ti pracující potřebují moji pozornost, nechci je pořád odsouvat a podstrkávat jim samostatnou práci.

Do toho jsem dva týdny bez AP, takže ještě kombinuju s pomocí u žáka s odlišným mateřským jazykem (nestíhám překládat do španělštiny a zároveň korigovat zbytek třídy).

Navíc i učitelé zapomněli (nebo se ti noví nestihli naučit), co a jak dělat, aby fungovala mezitřídní spolupráce, a tak nějak si každý něco vymyslí a ve výsledku je z toho docela zmatek.

Sedmáci a osmáci si mají volit volitelný předmět. Stačilo online vyplnit jméno dítěte a dvakrát kliknout (třída, předmět). Po týdnu mám jen dvě třetiny odpovědí (termín byl dnes), takže stále nevíme, kolik bude skupin a tedy kolik učitelů bude třeba na jednotlivé předměty...

A u vlastních dětí také návrat do školy neprobíhá úplně bez problémů, potřebují to řešit nebo si o tom aspoň povídat...

Tak už prostě jen odpočítávám dny.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.