| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem se přihlásila na ten nový portál a zjistila pár věcí:

* Svůj pozitivní PCR test tam nenajdu, jelikož je to nad 180 dnů (chtěla jsem mít zdokumentováno pro účely pracovně právní).
* Certifikát má novou a zcela jinou grafickou podobu, chybí tam už kolonka pro potvrzení lékařem a je tam nějaké logo EU.
* Je tam zcela jiný QR kód a je docela možné, že tento nový kód je teď nefunkční. Na bazéně mi totiž včera skenovali ten starý, a ten fungoval.
* Můžete si tam sami změnit osobní údaje, zadat svůj mail i telefonní číslo. Z nějakého důvodu tam ani jedno nebylo, takže jsem je doplnila a uložila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.