| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje nejstarší chtěla sama dělat balet, byly jí tři. Asi za to mohla Angelina Balerína nebo nevím, já jsem ji v tomto určitě neovlivňovala, mě by balet ani nenapadl. Od 2,5 chodila do SOkola, bavilo jí to, ale chtěla balet. Já nechtěla platit nehorázné peníze baletní škole, tak jsem jí našla nějaké ty "tanečky" a to ona po první hodině řekla, že jí nebaví a chodit tam odmítala. Prosadila si balet.
Celkem Romanu chápu, Sokol dokáže dítě naladěné jinak docela odradit, špatný kroužek také. Navíc málo dětí ve třech letech náročnější kroužek dá psychicky. Děti mám 4 a naladěná takto je jen ta nejstarší. Synové ještě v pěti letech zlobili a trenér je nechtěl, mladší dcera gymnastiku bojkotovala, zlobila neposlouchala a plakala. Takže pokud by to holčička zvládala, bylo by to pro ní dobré. Ale nepřemýšlela bych, zda u toho vydrží do puberty. Moje dcery druh sportu vyměnily několikrát.

A někdo se tu podivoval, proč závodní sport. Závodní není vrcholový, ale i tak chce nějakou disciplínu, dává smysl a motivaci. Jít si někam jednou týdně zapinkat je celkem o ničem. Ale zase, jsou děti, kterým to nevadí, trénovat víckrát týdně, jsou děti, které nejsou svolné jít tam vícekrát než jednou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.