| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na oslavy se mi obvykle strašně nechce, ale docela se mi daří pak na těch oslavách vyhmátnout další asociály a s nimi se v koutku docela příjemně pobavit (zasmát se i poplakat).
No a v naší rodině jsem nějakým omylem považována za schopnou, takže organizace oslav a štědrých dnů je na mně~8~ mnozí brblají, že je to pak chaotické, volné a hlučné. Starým lidem v mé rodině vadí děti, hlavně starším mužům, kteří sedí, konzumují a vadí jim, že občas je potřeba obstarat nějaké dítě a nemykám furt okolo návštěvy, protože oni si ani vodu ze džbánu do sklenice nenalejí...

V restauraci to ráda nemám, protože několik lidí z rodiny je posedlá škudlením - půl hodiny studují jídelníček, aby si mohli dát to nejlevnější, včetně mého muže, který vždy chce za ostatní platit, ale předchází tomu, že by si musí dát se mnou jídlo napůl~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.