| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Promiň Libík. Omlouvám se. Dnes jsem měla hnusný den, kdy mě šéf a jeho syn a zeť, kteří jsou taky ve vedení firem, dostali tím, jak je narušený jejich rodinný život způsoby naší firmy ( týká se i různých černot, za které já jako účetní zaměstnanec jsem odpovědná ). Tím se omlouvám snad za nějaké tvé obvinění ( ty, která to neznáš ). a tak jsem byla nasraná - musím to tak napsat - tím , jak každý je nevinný a za všechno mohou ti jiní, ti divní , ti intoši, co by chtěli pracovat čestně, a chovat se čestně, a cožpak realitu nevidí ? ano, chápu, že je to moje vina, přitakat jako slaboch způsobům doby.
mně to všechno nějak dostalo po dlouhé době, kdy se pořád snažím přizpůsobit společnosti, kde mzdy jsou černé, kde účetnictví se musí přizpůsobit realitě ( zdá se že ty máš štěstí být čestnou - zaměstnavatel ti to umožní. Kde nemusíš vidět černotu kolem sebe. za svůj plat. ) a kde i sexuální obtěžování je normální, když si já žena dám nějaké pití ( u mě jako staré už ne, ale u mladých žen asi teda ano ) a ty se tváříš, jakože opilost je něco co obviňuje, nebo jak mám chápat tvůj tázací příspěvek, že jak jako opilost tvého syna ,jak ho vyviňuje ? Někdo tvého syna znásilnil v opilosti a bylo mu to přičteno k tíži ??? Protože proč se jinak ptáš? na takovou situaci. Protože to pak vypadá, že souhlasíš s tím, že nacamraná žena si může za znásilnění sama.
ano, já si někdy dám pití , a někdy jen tak doma, protože jsem zoufalá a a ť už z jakékoli skutečnosti, která v tvém světě asi neexistuje, tak si na chvíli ulehčím lepší alkoholickou náladou Nevidím jinak důvod pít :-) protože víno, pivo, tvrdý alkohol mi sánm o sobě nechutná. ale má ty zlehčující důsledky a chvíli se cítím lépe . jsem podle tebe v tu chvíli, ač stará, tak maso k znásilnění, protože jsem se picla ? , nebo jak si myslela svůj příspěvek o vyvinění opilých synů .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.