| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak vynucenej sex je prostě humus... na druhou stranu - neměla chodit do bytu. To je jako když vkročím do křižovatky na červenou, tak i když si to rozmyslím a udělám krok zpět, tak se může stát, že mě porazí auto.
Pokud jsem vkročila na zelenou a auto mě porazí, tak je to jednoznačně chyba řidiče, a fakt za to nemůžu. Pokud jsem ale už vědommě šla do toho rizika, a vstoupila tam na červenou (šla někam s člověkem nafoukaným mocí a arogancí), tak jsem k tomu přispěla.

A tohle by si měly ty holky uvědomit. Není správné někoho znásilňovat, zrovna tak není správné někoho přejíždět autem, ale to, že to "není správné" té oběti je pak prd platné...

Mám dceru, od pohledu poměrně přepratelnou a zranitelnou - takže co začala chodit po venku sama, tak jsme probíraly mockrát, co teda dělat. A vztekala se, když jsem jí odmítla pustit samotnou do kina (asi v jedenácti dvanácti?) a trvala jsem na tom, že půjde s kamarádkou - ne proto, že bych si myslela, že nezvládne trefit do kina a koupit si lístek, ale proto, aby jí někdo někam nezatáhnul. A holky měly instrukce typu s nikým nikam nechodit, nebrat si od cizích jídlo / pití, v případě, že by je někdo někam táhnul, tak ječet, dávat na sebe navzájem pozor.

Na druhou stranu, když měl syn v patnácti čtrnáctiletou přítelkyni, tak jsem považovala za nutný mít rozhovor na téma "pokud ona někde řekne i třeba žes jí dal pusu, tak to bude znásilnění, protože jí nebylo patnáct". Bohužel - jsou z toho pak i mrzutosti opačně. Na SŠ hraniční aspík zval holku do kina, ona mu nedokázala říct, že s ním nikam nechce jít, takže používala výmluvy typu "musím se starat o babičku" a "musím si mýt hlavu" - a on to nepobral, a furt jí zval - a ona ho udala za sexuální obtěžování na policii. Školní psycholog pak z toho kluka vysekával - že kluk fakt nepochopil, že "musím si mýt hlavu" znamená "dej mi pokoj, nikam s tebou nejdu".... protože klukovi hrozilo vyhození ze školy, pže do toho byla zatažená policie.

Z té druhé strany je to taky průšvih, když se dneska kluk musí bát pozvat holku do kina...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.