| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tante, v období zamilovanosti bych mu ten otvírák podala. Pak už bych ho asi docela tvrdě tlačila do domácích prací a otvírák by si podával sám. Já kdysi šokovala partu chlapů, když hrdě prohlašovali, že oni "doma ženě pomáhají". Že bych nesnesla takového chlapa, co doma pomáhá. Oni z toho byli docela na větvi a že prý se pomáhat má, přece žena nebude dělat doma všechno sama. Tak jsem jim vysvětlila, že já přece taky nikomu nepomáhám, já přijdu domů a zajišťuju provoz domácnosti. A totéž čekám od chlapa. Že ho nebudu úkolovat ani řídit, on má být samostatný a makat stejně jako já, maximálně se domluvíme, kdo, co a kdy. Pomáhají děti, dospělá osoba by měla chod domácnosti zajišťovat samostatně a naprosto automaticky. Nejdřív byli docela vyšokovaní, ale nakonec mi dali za pravdu. Domácnost je přece stejně tak jejich, jako té manželky, tak proč jí proboha ve vlastní domácnosti pomáhají?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.