| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, hm... jen za tenle víkend jsem vytáhla asi 10 praček - pravda, je to netypické, prala jsem dětem peřiny - takže pěkně každá peřina na jeden cyklus... takže tvých 8-9 minut hodí hodinu a půl, jen to fikne. Pak pověsit, sebrat, poskládat nebo vyžehlit... a žehlím. Ač si říká kdo chce, co chce, prostě vyžehlené prádlo je vyžehlené. Do toho koupelny, vyluxovat a vytřít celý barák, prach. Vařila jsem jen sobě - včera jsem tedy oběd měla venku, k večeři pečenou zeleninu s tvarohovým dipem. Teď jsem na zahradě, jen jsem odskočila pro další dávku prádla.

Zrovna netrpíme nouzí, ale rozhodně denně nekupujeme jídlo venku,jsme čtyři, manžel pořád na HO, mladší dcera kvůli dočasnému zrušení linky k nám domů nechodí na obědy - vařit musíme, různě se střídáme, ale čas to zabere,...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.