| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, to je hlavně mediální masírka, která má ospravedlnit zálusk politiků na rozvrácení důchodového systému. Uvědom si, že v tomto státem jsou dneska největšími zdroji peněz důchodové zabezpečení a zdravotní pojištění, tedy oblasti, kam povinně tečou prachy všech práceschopných občanů tohoto státu. Tam můžou frčet rozkrádačky ve velkém, protože do rozdělovacích mechanismů běžný občan nevidí. OSVČ toho do důchodového systému tolik nedávají, proto se - aspoň teda v mém okolí - zabezpečují jinak. No, a třeba za sebe můžu říct, že jsem na pracáku byla po r. 1989 celý měsíc a 3 měsíce jsem teda neplatila, tehdy se nemuselo. A vzhledem k počtu odpracovaných let mám důchod o dost vyšší, než byla moje poslední čistá mzda, než nás vyhodili na živnosťák. A i těch pár let švarce mi pomohlo se finančně zberchat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.