| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko, samozřejmě, ale ono přece jde právě o tu ohleduplnost a zároveň i rozumnost. Může mi sebevíc vadit křik dětí, ale prostě to beru tak, že to k dětem patří, takže nepůjdu pštít já coby sousedka, kterou ten křik např. štve, ale buď to přetrpím nebo půjdu domů a zavřu se tam... popřípadě teď zvažuji pořízení lavičky před dům, kde bývá větší klid než na zahradě. Ale my máme nejbližší sousedy docela rozumné - 3 děti sice hlučí, ale po chvíi jsou vyhnány ven - ulice, veřejné hřiště, louka. Když jjsme my byli malí, tak jsme asi taky řvali, ale bývali jsme venku (na zahradě zůstávaly spíše výjimky) - málo kdo měl doma bazén, trampolínu, průlezky... Dnes je to jinak, lidi si dělají i z pidi zahrádek hřiště pro děti byť hřiště veřejné (krásné) mají za humny - prostě se víc asi bojíme o děti nebo já nevím ~d~ Já jsem sice ten, kdo opravdu o víkendech hluk nedělá - jsou to spíše výjimky, ale proč toto teda platí pro všechny kromě developerů, kteří opravdu dělají hluk - často ani nedodržují noční klid a jedou v pátek, svátek... a hluk dělají výýýýrazně větší než nějaká sekačka???

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.