| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nello, já taky potřebuju shodit, aspoň 5 kilo by mi udělalo radost, ale já mám víc jenom v dolní polovině těla, ještě i pas je v pohodě, břicho taky, jen zadek a stehna, měla jsem to tak vždycky, tam se mi ukládá všechno,

a čím hůř spím nebo čím míň jím, tom víc přiberu, tělo má málo energie a ukládá, je potřeba jíst zdravě, zeleninu, bílkoviny, sacharidů a tuků míň, ale nezapomínat ani na ně, hodně pít, hodně spát, být co nejvíc v pohodě psychicky
pak půjdou i ty kila dolů

já na váhu vlezu zítra, jsem zvědavá, co udělala dovolená se mnou, každopádně kalhoty byly na cestu domů volnější než cestou tam, nohy mám bez věčných otoků, tak by to někde mohlo být poznat

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.