| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rodinova, taky mi prijde, ze detstvi nezalezi na lokalite....zalezi na vztazich a atmosfere apod.

moje detstvi v malem panelaku na malem meste bych hodnotila jako stastne....je ovsem pravda, ze jsem nechapala, jak tehdy mohli mit stastne detstvi moji kamaradi z vesnice, kde jsme meli chalupu, protoze chodili na zachod do kadibudek, kde lezli pavouci, a jejich pokoje byly vlhke, spali pod obrimi duchnami a proste vsechno tam bylo nemoderni...zrovna tak jsem nechapala, jak mohli mit stastne detstvi moje sestrenice a bratranci v cinzaku uprostred Prahy, kde byly jen same chodniky a zadna zelen jako u nas, a vsechno bylo stare a vybydlene a nemoderni

dneska si myslim, ze domov muze byt i ve slumu...a ze kdo tam vyrostl, tam prijizdi pozdeji s nostalgii

ja osobne jsem bydlela rada vsude, v panelakach i v cinzakach, a vsude jezdim s pocity nostalgie a stesku za starymi casy

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.