| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aha, takže je nějaký problém v nevhodnosti tématu? Nevím, že by se na to dívalo takhle, mě se naopak zdá vhodné diskutovat o jakémkoliv tématu, ale fajn. A vlastně tu dost lidí (a ty taky) nakonec souhlasíte s tím tvrzením, že ani jedno pohlaví není z principu více emotivní, ale přesto to mnohé lidi irituje i když moc dobře nevím proč vlastně. Ale dobře, nemusíme se v tom rýpat.

"My ženské si víc dovolíme hysterčit, pánové mají vsugerováno, že u nich se to nehodí a shodili by se."

No, vidíš a třeba já jsem se přesně proto snažila vždycky projevovat co nejvíc neemotivně. Hrozně mě vždycky uráželo, že se ode mě jako od ženy tolik neočekává a že se to ženám více "toleruje". Už když mi bylo asi 10 let, tak jsem třeba jednou viděla v televizi tu jednou slavnou pohádku (tuším, že se to jmenovalo O ztracené lásce, nebo tak nějak), kde hlavní hrdina - chlapeček při společném koupání zjistil, že je ve skutečnosti holčička (celou dobu předtím ho ostatní kluci dost shazovali) a když mu někdo řekl: "nebreč, takhle to bude taky dobrý" tak na to řekl něco jako: "A víte co? Já klidně můžu brečet a taky můžu bejt úplně blbej, protože teď jako holka už si to klidně můžu dovolit!" Úplně si pamatuju, jak mě z toho tenkrát bylo smutno a říkala jsem si - cože? To jako, že jenom kluci musej bejt statečný a "silný" a od holky se vlastně vůbec nic neočekává? Ta je "blbá" a neschopná už od začátku jenom tím, že je holka a může si to všechno tedy "dovolit"?

Taky se hodně často setkávám s tím, že když je žena emotivní, tak je "hysterická" a když je podobně emotivní chlap, tak je "vášnivej", "plamennej", no, co třeba při svých projevech takovej Hitler, žejo? ~d~ Takže mě to třeba přijde jako docela zajímavé téma k hovoru.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.