| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tedy, Knedlo - vlastně nevím, zda Tě obdivovat, že jsi taaak aktivní, nebo litovat ...
Já se hýbu tak průměrně. Poradila bych zvolnit a zařadit "meditace" do svýho života - já vím, že to nepůjde hned, ale sednout si na zadek a chvíli se dostat "do sebe" - sama na tom pracuju. Nebýt pořád "venku", ale snažit se zjistit, co se děje v mým těle uvnitř, v duši. A že mohu být spokojená, i když jen sedím ... že je štěstí někde jinde než v naběhaných km, uklizených věcech ... jedno v jaký aktivitě.
Já jsem zas workoholik - mám pocit, že když 4 hodiny nečtu firemní mail, firma zkrachuje ... takže makám zase na tom.
Držím palečky.

A koleno - já jsem měla zhuntovaný koleno taky z běhu, hlavně v mládí, pak jsem před 3 lety musela přestat běhat úplně, protože po 5km mně druhý den koleno bolelo tak, že to bylo děsivý ... našla jsem ji jogu, přišla ke mně, koleno je po 3 letech skoro oki - ne úplně - a já si našla bezva koníček, kterž protahuje a posiluje zároveň :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.