| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vyučená nejsem, jsem hobík.
Neušiju toho moc. Ale to, co ušiju, tak dělám pečlivě a opečovávám řadu let (třeba kabát technikou full canvas budu mít doufám do smrti).

Kupuju si většinu džín a svetrů, obyč trika, spodní prádlo, ponožky a punčocháče. Věci na sport a outdoor. Sem tam šaty nebo košili. Jinak nic. Ale nemám zrovna moc oblečení. Kupu věcí si nekoupím, že to ušiju líp, ale neušiju to vůbec. Takže tímhle koníčkem se v podstatě šetřej peníze :-)

Osvědčilo se mi neodkládat rozešité věci, ale vždycky dokončit a teprv pak začít novou. Mám dílnu, kde to můžu mít rozložené a nemusím to sklízet. Můžu mít rozložený i rovnosteh i overlock naráz. Pak se i při dvaceti minutách času dá k tomu na chvíli sednout. Snažím se dobře si plánovat výrobní operace. Ruční šití si beru do kuchyně "mezi lidi". Když mám ušitýho něco složitýho, tak si pak ušiju něco rychlýho za odměnu, třeba top do práce.

Jestli máš moc materiálu, tak mi nějakou pěknou vlnu pošli ;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.