| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nemá milenku...myslím si. Má problém sám se sebou, těžko dosahuje plné erekce a má z toho vítr. Hledá, na koho by to svedl, a jsi nejblíž.
Ráno se miluje, protože to má ještě tak nejlepší rozpoložení, aby se erekce povedla. Má hroznej strach, tak se chová jako vůl. Snad ti ani nechce ublížit, je nezralej. Chlapi kolem něj mluví o svých skalpech a on se cejtí jako malej kluk, paralyzuje ho strach, že se mu jednou už vůbec nepostaví. Neumí s tím problémem zacházet, neumí se sám zajímat, co by mohlo pomoct.
Nemusí to být debil~d~ Nehledej chybu v sobě, tak to spíš nebude. Měj trpělivost. On teď nemyslí na tebe (bohužel), ale ani na sebe, on teď dovede myslet akorát na svoje bambálo.

Můj předchozí dvouletý vztah byl s impotentním mužem... Taky jsem za to prý mohla já, že má tyhle problémy. Ale měl je i s jinými partnerkami předtím (s každou byl pár týdnů), a to byly často postavou modelky, opravdu krásné holky. Když jsem ho opouštěla, štěknul po mě, že by ty problémy neměl, kdybych já ve svých 20 letech nevážila skoro 70 kg. Několik let jsem tomu fakt věřila. Než se mi rozbřesklo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.