| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já ale nepíšu úplně o tom, jak se lékaři chovají k lidem s titulem a bez titulu. Vlastně ani nevím, zda se do karty dítěte někde ve specializované ambulaci tyhle údaje píší, kartu má dítě založenou od narození cca, odhaduji, že jsme tam tehdy přišli spíše s rodným listem. Ale ten dotaz tak divně vypálený a navíc před dítětem mi nesedl. Ale protože jsem nechtěla situaci hrotit, zalepila jsem si pusu a to, co jsem mu chtěla říct jsem si nechala na konec. Lékař byl možná přepracován, protože dítěti nakonec přiřkl diagnózu zánětu nosohltanu (vyšetření se týkalo úplně jiné části těla) a ani jako laický debil s baterkou v ruce jsem jeho krk nevyhodnotila tak červený, aby to zaznamenal promovaný lékař bez náhledu do krku.
Ve druhém případě lékař můj titul viděl a i se rovnou zeptal, z čeho ho ho mám, aby věděl, zda jsem schopna si něco spočítat. Tam už jsem byla jízlivější a opáčila jsem, že to se učí už na základní škole.
Chápu, že je těžké vycházet s pacienty a neexistuje jeden způsob. Ale jsou asi i citlivější způsoby než z člověka udělat debila na první dobrou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.