| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měla jsem běžné komplikace - zánět močového měchýře, ale začali řešit až za několik dní a po dvou návštěvách pohotovosti (první byla docela odbytá), pže všechno dle nich bylo v pořádku i ten bezdotykový teploměr ;-) (měla jsem na něm 36.7 a ve skutečnosti k 39st, pocitově jsem horečku měla už dva dny před propuštěním. Pro mě to značí, že kdyby někdy něco, beru si s sebou rtuťový teploměr). Tímto to nejhorší trvalo přes 2 týdny.

Řez jsem měla k 30cm. Jo a od té doby necítím část podbřišku (asi 20 cm na výšku). Všude říkají a píší, že by se to mělo spravit, ale už to je 3/4 roku a nic.
Vaječníky mi ponechali. Je mi o 4 méně a zatím to bylo OK.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.