| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"i kdyz maji doma leharko a ja jako matka je neprudim, tak jednou budou normalne fungujici lidi, kteri budou mit doma poradek a pokud nebudou, jejich vec. Dva z kluku si nechaji dat svacinu na boty, jen aby ji nezapomneli, i tak ji obcas zapomenou, protoze jsou tak mimo, ze ji daji vedle, nandaj si boty, odjedou do skoly a z busu mi pisou "hele, mami, nezapomnelas na svacinu?" Kdyby tam byl odpadkovej kos, dopadlo by to stejne..."

chápu, to se svačinama máme obdobně~:-D, tak má hlad no, jeho problém....to ale neznamená, že na všechno rezignuju~d~
Pořád trvám na stejných věcech, jako před pubertou, jsou to drobnosti, pár drobností za den a říkám prostě: "bude to samozřejmě důvodem pro volání na Linku bezpečí, ale mohl bys prosím tě uklidit tohle a tohle?" Od odvětí, že mám vydržet a mít nohy v teple.~d~ Za tři hodiny to udělá a poznamená, že by mu v Klokánku bylo líp. A je to~d~ Ale ve věku sedmé a osmé třídy to bylo chvílemi maso, to je fakt, všechno no vytáčelo, všechno byl útok proti němu, ačkoli jsem ho oslovovala zdrobnělinou jeho jména a říkala to klidně...Pak nastávaly i situace, kdy se mi klepaly ruce a brečela jsem.~d~ Fak se chvílema choval jako kovanej hajzl, i MM to vyráželo dech (a to on je hodnej policajt a syna by rozmazlil do bezvědomí).~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.