| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Práce v domácnosti mě nijak neuspokojují, nehodlám být služka a tak považuji za normální, že se na nich budeme podílet všichni a nějak se o ně podělíme.
Dítko má složitou povahu i bez puberty, ale nechápu, proč by ta měla bránit tomu, aby vyklidilo myčku nebo doneslo špinavé prádlo do koupelny."

Kaliope, tohle mám stejně, bydlíme tu všichni, takže se všichni na něčem podílíme, každý podle svých schopností a možností, ideálně si to nějak rozdělíme, aby každý dělal to, co mu nejméně vadí, nebo na co je šikovnější, ale prostě každý uděláme něco... A přesně, i když je to s dítětem složitější, tak to neznamená, že nebude dělat doma vůbec nic... Naše dítě třeba nemá vyloženě pravidelné povinnosti, které by dělalo dnes a denně (teda kromě automatických věcí, že přinese dolů nádobí z pokoje a prádlo hází do koše v koupelně), ale prostě když potřebuju s něčím pomoct a vím, že je to v jeho možnostech, tak ho prostě požádám...a můžou to být třeba i drobnosti, které jeho nezabijou, zaberou mu pár minut a přitom mně to i tak dost pomůže...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.