| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Naopak, myslím, že jen výjimečně to dobrá cesta není."

Monty, namalovat si výchovnou trajektorii a la moje matka a podle toho zrcadlově vytvořit trajektorii a la já a moje dítě, je podle mě výkřik do tmy - můžeš se náhodou trefit, ale moc bych na to raději nevsázela...
Dělám spoustu věcí jinak, než moje máma (teda aspoň doufám~n~), a něco stejně~d~
Vycházím z toho, co si z hloubi duše myslím, že je pro něj dobré, vzhledem k tomu, jak se postupně klubou jeho povahové vlastnosti, strašně mě to táhne po něm nic nechtít, ale na druhou stranu vidím, že by mu to škodilo...
A osvědčuje se mi, že když ho "odnesu" ~:-D od PC a trvám na tom, že dojde se psem (hned anebo prostě nějak během odpo), je sice nasranej a hrozí mi zásahem městské policie, ale nemá potom kruhy pod očima od kompu a vrací se z lesa o poznání líp naloženej ~d~ Judo chtěl xkrát pustit, ale z tréningu se vracel v euforii, pak jsem to ale fakt vzdala, páč fakt nechtěl~d~ Nahradil to sebeobranou (jeho nápad), a voila dost často tam jít nechce~:-D, pak se ale vrací s endorfinama:-). Vozím ho na parkour, protože fakt moc chtěl, ale držím ho různými úplatky u kláves, což on považuje za domácí násilí~:-D a prznění dětské duše, cit ale má (říká učitelka, která mu poskytuje naprosto individuální pomalé tempo) a já absolutně jihnu, když hraje~f~ Snad brzy pochopí, že se na to dobře balí holky~;) Anebo mě v dospělosti zažaluje a podá trestní oznámení~d~ Stejně až v jejich dospělosti budeme s větší jistotou vědět, jestli děláme teď dobře ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.