| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já nechci shazovat pocity Zaizy a chci ji podpořit na jednu stranu, na druhou stranu ovšem také vím, jak dokáží lidé ve špatném rozpoložení vnímat určité situace přecitlivěle, na všem hned vidět to negativní. A přiznávám se, že se bojím to sem napsat přímo, už vím za ty roky jak to na rodině chodívá. Nikdo nevíme jak to přesně bylo, ale z toho co Zaiza píše mi připadá přecitlivělá hodně a "problém" má podle mě spíš ona než manžel. Ale samozřejmě nevylučuju, že je to opravdu dominantní hulvát.
Ale, a to nemyslím zle, pokud ji takové situace dohánějí k pláči, tak by to opravdu ve vlastním zájmu řešit měla. Řešit sebe, svou citlivost, naučit se být víc splachovací, nebo se z toho opravdu za chvíli zblázní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.