| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A prdlajs, architekty neuznávám...

Já mám celkem cit a navíc jsem "nemoderní".

Všechno vybírám sama a sháním, dokud nejsem spokojená (třeba obklady do koupelny si nechám vybraný typ poslat vzorky obdobných třeba od 5 výrobců a pak na jeden ukážu prstem (po podrobném přezkoumání).

Mám "problém", protože jak jsem "nemoderní", tak nesnesu šedou, lesklou bílou, černou ... což je 90% současnýho trendu. Než bych vysvětlila architektovi, co všechno nesnesu, tak by ho omylo.

Takže náročná jo, ale sama si dokážu svůj vkus určit nejlíp... Už 14 dnů sjíždím weby a zatím hledám a hledám a hledám. Takže už těch pohledů na šedé, černé, antracitové a leskle bílé linky, s bílýma stěrkovýma podlahama, mám plné zuby... Zároveň nechci žádnou "vintage" - ne do toho prostoru, který plánuju teď dělat. Současně to musí být víc "chlapské", než je mým zvykem, takže i moje různé starorůžové, pastelové, mátové atd. neprojdou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.