| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Marťasíno, ty teď tady děláš chudinku, na kterou ostatní napatlaly ezokaši?"
Ne, j.a.s, už se jenom směju
"K myšlence ezo kaše jsem se už vyjádřila." Ano, bylo to podnětné a dobré si připomenout, že se tak stalo.~;)

"Pořád souhlasím s tím, co psala jednodušeji i Vítr z hor:
"některé věci se nedějí náhodně"
"Jako komentář například k nemoci, neštěstí, smůle atd. – je to manipulace jako blázen, je to neetické a nadřazené. Angrešt to napsala velmi výstižně. Jenže u nás je tento typ násilí velmi běžný, za násilí se málokdy považuje a lidi se ho neradi a těžko vzdávají."

Co takhle být tady sama za sebe a neschovávat se za něčí text? Tvůj odsudek má jeden podstatný nedostatek - nikdo Pevalo takový komentář neposlal~t~ - kdybys nebyla líná jak vandrák v červenci, a mrkla na vlákno, zjistila bys to. Mimo reakce směřované Pevalo jsme si tuto větičku pouze sdílely ve třech, a nikdo s ní Pevalo neoslovil.

"Fakt máš pocit, že když někdo na drsnou nemoc, neštěstí atd. odvětí: "třeba to mělo nějaký smysl" tak, že je to ok? V čem a proč?
Když mě vyhodí z práce a někdo mi řekne, že mi to třeba přinese něco dobrého nebo, že to mělo nějaký smysl... ještě to zkousnu, ale když to někdo hlásá před někým, kdo měl mnohem fatálnější zkušenost - nemoc atd., tak je to fakt hnusné."

Přestaň blouznit a začni číst, moc ti chápání textu nejde. Já jsem text "třeba to mělo nějaký smysl" nenapsala, takže tvůj obviňující rozbor směřuj jinam a lépe se laskavě orientuj.

"Protože mnohé hrozné věci - genocidy, války, se nedějí kvůli nějakému hlubokému ezo smyslu, jsou prostě jen neštěstím a smůlou a výsledkem špatných rozhodnutí nebo názorů."
Bomba, tohle fixuj, jistě to někdy někoho bude zajímat. Mě ne, nezlob se.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.