| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky všem za reakce, včera mi nevímproč nešlo reagovat z mobilu.
nechápu, proč jsem si to blbě zapamatovala nebo jsem se blbě podívala, ale když jsem si včera večer znovu prostudovala zprávu z PPP, tak syn má 3.stupeň PO s významným dopadem do vzdělávání. V celé zprávě nicméně není ani slovo o asistentovi.
Vezmu to dnes s sebou do školy, snad to k něčemu bude. Sice to tam samozřejmě už vše dávno mají a mají podle toho pracovat, ale realita je jinde.
Už jen u čtení vidím jasně, že když má ve zprávě doporučeno číst po krátkých úsecích 3-5minut v kuse maximálně, vybírat literaturu dle preferencí dítěte (klidně komiksy, časopisy o hrách...), tak v reálu nosí ze školy knihu vybranou učitelkou a má stanoveno přečíst třeba 10stran do druhého dne.

V hodinách si hraje, hraje si i doma, když má dělat úkoly- vezme si třeba prupisku a cvaká nebo si čmárá, trhá papírky...má takové neklidné ruce. Věděla jsem o tom, že si bral do školy autíčka, nicméně mě ujišťoval, že si s nimi hrají o přestávce na koberci vzadu ve třídě.

V aktovce měl složky, nicméně já jsem mu to večer sbalila - ze školy přišel s prázdnými složkami a hromadou učebnic a sešitů v aktovce. To stále dokola. Nevydrží mu ani v pouzdře zastrčené tužky a pastelky - musí mít typ, kde to jen nasype. Kdyby si to všechno měl ukládat a zastrkávat ve škole, tak mu třída uteče (přesuny mezi třídami). I tak zapomíná spoustu pomůcek, ještě nemáme ani všechny věci z loňska doma ze školy ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.