| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Konzervo, tak když jsou okolnosti takovéto, tak se jim prostě přizpůsobí. Pokud ona do hospody i s dětmi chodit chce, on nemá dost peněz a ona ano, tak prostě zaplatí ona. Nepřijde mi na tom nic příšernýho. A chlap někdy pozve jenom ji, když jsou bez dětí. To mi přijde naprosto v pohodě. Pokud kamarádce přijde divný, že ona provádí platbu, tak třeba může on zaplatit z její peněženky nebo její tisícovkou atd. Mně osobně by to tedy bylo úplně ukradený, co si třeba myslí personál restaurace nebo kdo. Hlavně, aby mezi sebou to měli vyřešené tak, aby se nekupily nejasnosti a špatné pocity ...







Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.