| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já ho mám aktuálně taky jen na ozdobu, protože jsem lemra líná. Ale jinak když se zatnu a cvičím na něm, tak ho považuju za přínosný. U mne je vždycky nejhorší začít, nebaví mě to, nesnáším to, nerada se potím, ale když se dokopu, tak mě to chytne a jedu a stane se z toho pravidelnost. Pustím si k tomu oblíbenou muziku a makám. Je mi potom dobře, úplně automaticky zlepším i stravování, protože se mi nechce cpát se nesmysly, když vím, jak moc pak musím makat, abych to spálila. Vloni jsem cvičení vyměnila za chození, to bylo taky fajn a je to na čerstvém vzduchu, ale když pršelo, tak jsem měla zálohu doma a neměla jsem se na co vymlouvat. Cvičím 20-30 minut tabatu - střídavou intenzitu tréninku, prý je to učinnější. Určitě nemá smysl šlapat hodinu a čučet na seriál, radši kratší dobu, vědomě, aktivně, vyplavit endorfiny. Já už se pak na cvičení i těším, akorát mi to vždycky naboří nemoc, tak z toho vypadnu a těžko se mi zase naskakuje.
Jinak ale se říká, že břicho se dělá v kuchyni, tedy že na zhubnutí je hlavně strava, cvičení je tak 20%, tak zázraky se od toho čekat nedají. Ale u mne to jde ruku v ruce, jak začnu cvičit, tak přirozeně i zdravěji a lépe jím.

Použitý stroj bych asi koupila jen od známého, jinak bych si radši počkala třeba na nějakou slevovou akci a koupila nový. A hlavně bych ho radši vyzkoušela na prodejně. My jsme si přivezli domů rotoped po tchýni a já na něm nejsem schopná sedět, sedátko je nakloněné dolů, vyloženě z něho padám. Brácha zase měl orbitrac, ze kterého mi sjížděly nohy do boku, přitom na mém od stejné značky ten problém nemám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.