| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Začnu asi od konce :-). Taky jsem si všimla, že neočkovaní mají potřebu o tom pořád a všude mluvit. Moje sestra je zarytá antivaxerka. Viděly jsme se teď o víkendu, skoro po roce, a debatu na téma očko neočko jsem musela násilně utnout. Nevedlo by to nikam. Respektuji její názor. Mám známého, který se též nechce nechat očkovat, nedávno prodělal asi kovid, k lékaři nešel, neschopenku získal po telefonu, testy si dělal domácí, jeden mu vyšel pozitivní, ani tak na PCR nešel a po odeznění symptomů šel radostně do práce. Nemá tím pádem ani žádoucí certifikát o prodělané nemoci. Doma nakazil své rodiče. Naštěstí to všichni zvládli jen s lehčími příznaky. Tento jeho zážitek ho utvrdil v tom, že vlastně o nic nejde, stejný názor mají i jeho rodiče. Tvoje kamarádka má možná nějak zfalšovaný certifikát, ale možná se nechala očkovat bez vědomí svého antivax okolí. Možná ji k tomu přiměla nutnost mít certifikát k návštěvám v domově pro seniory. Zkus se jí zeptat, jak se věci mají.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.