| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"koukám skoro pořád. Nebo mám pusteny rádio typu Evropa 2"

Vím samozřejmě, že jsou lidé, kteří tohle dělají, ale dlouhodobě si lámu hlavu, jak tohle člověk může vydržet.
To ti nepraskne hlava? Neustále si do ní nechat něco valit, žvanění, špatnou "hudbu", kakofonii zvuků, milión nevyžádaných informací?
Já mám problém to vydržet i jen pár minut někde v obchodě třeba ... Po delší chvíli už mi to vadí úplně fyzicky.
Snažím se všudypřítomnému zvukovému smogu unikat, jak jen to jde, televizi nebo komerční rádio doma si vůbec neumím představit. Doma chci jen ticho, případně hudbu, kterou si sama zvolím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.