| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, já myslím, že ta argumentace nemocnicema se systému hodí. Z vícero stran mám informace o tom, jak byli o moc víc placení covidoví pacienti a jak tam byli hýčkáni, jak se vyplatilo rušit jiná oddělení, protože za covid bylo víc peněz, čímž nepopírám, že tam byla i hromada lidí, která tu péči skutečně potřebovala. Zajímala by mě třeba data o covidových pacientech bez příznaků, zahrnutých do statistik a taky podílejících se na "ucpávání" nemocnic. Čímž opět netvrdím, že to tak bylo hojně a všude, ale byli.
Táta skončil před Vánoci v nemocnici s covidem. Celý život si platí zdravotní pojištění, je mu 70+ a v životě nebyl nikde hospitalizován. Takže nechápu, proč by si pro jednou neměl to svoje pojištění taky "užít". Byl tam 14 dnů, na dvojlůžáku, až na 2 dny úplně sám. Jako na hotelu. Vůkol klídek pohodička. Nemocnice se vyprazdňují a reaguje na to někdo nějak? Reagoval na to někdo v létě, směli jsme aspoň sundat respirátory? Nebo se pro jistotu nic měnit nebude, lidi si už tak nějak zvykli a hlavně nic nepodcenit.
Už to trvá dlouho a lidi se rozhlížejí kolem sebe. Vidí hromadu příběhů konkrétních lidí a konkrétních situací. A taky, kam to všechno směřuje. Do Rakouska s 3 tečkama jinak smůla? A zajímá rakouské soudruhy, že jsem prodělala covid s lehkým průběhem, takže mám asi fajn imunitu a jsem zdravá, tak proč bych do sebe měla prát ještě očkování? Do Itálie očko navrch s testem? A to je ta svoboda po očkování? Omikron neplní nemocnice, už je to zřejmé, ale pro jistotu dáme ve Francii do zákona, že neočko nesmějí mj. do MHD? Pořád se bavíme o zahlcení nemocnic? Za vším čuchám absolutní nechuť povolit otěže, pustit z rukou tak lehce nabytou moc a hlavně se odříznout od nekonečných toků peněz. Jenom ty plošné testy do škol třeba. Jen blázen by to chtěl ukončit. Bohužel.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.