| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Federiko, rodičů tam bylo fakt hodně, to byl třeba dva roky do maturity, spojení žádný. Řidičák to nemělo. By se třeba nestihl dostat domů, busem, musel by asi spát na nádraží.
A ten maturitní rok, si syn bral auto a jezdil si sám.Oba mají řidičák od čerstvě 18. Přebírání probíhalo pár dní po.

A fakt tam bylo rodičů hodně. Pokud to bylo v sobotu, tak tam snad nikdo nebyl bez rodičů.

A nebo je u nás zvykem, že mi si strčili do auta spolužáka a byl s námi v Liberci a syn zase byl s nima v Olomouci, nebo Brně už nevím.

A tu policejní školu jsem chtěla vidět a syn neprotestoval. To byl rok a půl do maturity, možná. Pak jsem to ještě vzala na návštěvu, strejda manžela.

Mladší byla korona bylo to online. A něco si stačili rok před tím ten veletrh, to byl Busem.

Nevím , kde byli Tvoji kluci, jestli si ty školy prohlíželi i v Ostravě, Brně, Olomouci.
No jo Vám jezdí to pendolíno vlastně. Od nás to je blbý....

Třeba syn se vnutil víckrát, než my stihli oplatit a vést víc než 1x.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.