| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vranice, určitě a tak jsme k tomu, když bylo staršímu 15-16let přistupovali. Víc očí víc vidí. třeba nás napadne se zeptat na něco co ty kluky ne, třeba taky ne.

A na ten den otevřených dveří nás upozornil třídní syna na rodičáku v říjnu (s tím, že tam to bývá hodně zajimavé a dala mu později za pravdu, vím, že už se tam nikdy nepodívám, tak jsem za tu možnost ráda) tak jsem si to jen napsala do diáře a vyrazili. Mladší byl v té době ještě jakoby na druhým stupni zš.~;)

Stejně jako jsem ráda viděla ten modrý policejní vrtulník z blízka.:-D

Třeba já si loni sjela video na netu o geodezii na jakési škole v Praze a ještě něco to už nevím to jsem teda zavrhla po 5 minutách, že to není to co by ho bavilo. Člověk si aspoň rozšíří obzory.

Závidím rodičům, jejichž potomci měli jasno pomalu od školky.

Kamarádce syn začal 2x na dvou vš ani jednu nedodělal a teď si večerně dodělává jakousi Voš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.