| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vzhledem k tomu, že se už mluví o 4. dávce, tak nevím, zda se pokus povedl ?

Rozhodně třeba mne zmínky o čtvrté dávce odrazují od třetí

Mne osobně i kvůli tomu, že mi nikdo zatím nijak nevysvětlil modřiny po druhé

Ale obecně mám dojem, že bude těžké epidemii zastavit i proto, že se parádně institucionalizovala a hodně penězovodů vede k lidem, co z toho tyjou

kdo tvrdí, že jakékoliv medicínské prostředky jsou politicky neutrální, kecá

pak samozřejmě ostatní byznys, testy, ochranné prostředky

Opravdu si uvědomuju, že klidně může přijít další a další mutace s vysokou smrtností a že není teď chvíle pořádat na Karlově mostě oběd ku oslavě konce epidemie, ale na druhé straně je opravdu třeba neustále a neustále pokládat otázku, zda používané a vynucované prostředky odpovídají vážnosti situace - a nejvíc bychom si tuhle otázku měli klást my, co v principu ta opatření, pokud mají smysl, hájíme.

Zvažovala jsem založit téma, o zdokumentovaných případech, kdy farmaceutické firmy poškodily velké skupiny lidí či kdy byla medicína zneužita z ekonomomických a politických zájmů nebo kdy se za vědecky doložené považovaly věci, které se nakonec ukázaly jako dost škodlivé ....ale bojím se, že by to tu byl nakonec takový výčet, že bychom se začaly bát všechny ~k~~k~~k~


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.