| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja si z detstvi naky "mlaceni" fakt nepamatuju a to jsem typicky husakovo dite. Obcas nas pleskli pres zadek, treba pravidelne na chate, kdyz jsme mely se segrou a sestrenici spat a skakaly jsme po postelich. Byly tam takove dratenky, nebo co to bylo a byla to bezva trampolina. Tak jsme skakaly a nejdriv prisla babicka, at to nedelame, ze se ty postele znici. Kdyz to nepomohlo, prisel deda, pak nejaky rodic a kdyz jsme skakaly furt, prisel nas tata a kazdou plesknul pres zadek. A byl klid, zalehly jsme a spaly. A dalsi vikend se to opakovalo ~t~. Ani nevim proc jsme to tak hrotily. Mohly jsme prestat po tom nekolikerem slovnim upozorneni, ale vetsinou to doslo az k tomu plesknuti. Pak jsme si okazovaly ty obstisknuty cerveny prsty na zadcich.

Jinak si to moc nepamatuju. Jednou jsem dostala facku, az mi ulitly brejle. To uz jsem byla cerstve dospela a neprisla celou noc domu. To by asi tolik nevadilo, ale lhala jsem, ze jsem byla jinde, nez jsem byla. Ani nevim proc, asi se mi to nechtelo vysvetlovat, nic zavadnyho jsem tam netropila. Ovsem to se nasim moc nevyplatilo, jednou rukou facka a druhou vytahovali penize na novy bryle ~:-D.

Manzel mi zas vypravel, ze u nich "trestal" jenom tatinek. Coz si nedovedu prestavit, je (vlastne byl) to ten nejhodnejsi clovek pod sluncem. A kdyz s brachou zlobil, tak maminka jim vzdycky rekla, pockejte, az prijde otec z prace... A pak se uz nestalo nikdy nic, ale uz jen takhle pohruzka pry zabrala.

Syn to mel a dodnes ma stejne. Kdyz zlobil, nebo neco provedl (a to on je fakt hodny dite a ted uz mlady skorodospely), tak vzdycky hlavne chtel, abych to nerikala tatinkovi. Vubec nevim proc, manzel ho rozhodne nikdy neuhodil ani na nej nekricel, je mnohem hodnejsi a klidnejsi nez ja. To ja jsem v nasi rodine ta prisnejsi a ujecenejsi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.